ANKETA za učenike razredne nastave

Autor: Dejan Tauzer, 8. 4. 2020.

Poštovani roditelji i učenici razredne nastave,

iza nas su tri tjedna virtualne nastave. Kako bi nastavu na daljinu učinili što boljom bitno nam je i vaše mišljenje. Iz tog razloga vas molim da popunite anketu koja će biti dostupna za popunjavanje do petka, 10. travnja do 20:00 sati.

Slična anketa je provedena s učenicima predmetne nastave u virtualnim učionicama, a vi ćete pristupiti anketi na poveznici koja se nalazi u prilogu.

Anketa je namijenjena učenicima razredne nastave, uz malu napomenu da učenicima prvog i drugog razreda malo pomognu roditelji.

Za prijavu će Vam biti potreban elektronički identitet iz sustava AAI@EduHr (korisničko ime i lozinka pomoću koje se prijavljujete u e-Dnevnik).

Anketa je anonimna!

Lijep pozdrav,
Vaša pedagoginja

Osnovna škola A. G. Matoša Novalja / Zeleni put 1, HR-53291 Novalja / www.os-agmatosa-novalja.skole.hr / ured@os-agmatosa-novalja.skole.hr