OBAVIJEST O NABAVI UDŽBENIKA I DRUGOG OBRAZOVNOG MATERIJALA za školsku godinu 2020./2021.

Autor: Ivana Škunca, 13. 7. 2020.

Poštovani roditelji,

prema Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima (NN 116/2018) SVI ĆE UČENICI DOBITI BESPLATNE UDŽBENIKE, odnosno udžbenike financirane iz državnog proračuna. Udžbenike će naručiti škola, a roditelji će ih preuzeti u školi krajem kolovoza.  Obavijest o preuzimanju udžbenika biti će pravodobno objavljena na stranicama škole.

Roditelji kupuju samo drugi obrazovni materijal koji uključuje radne bilježnice, zbirke zadataka, atlase, likovne mape, kutije za tehnički i sl.

Popis drugog obrazovnog materijala se nalazi na službenim stranicama škole.

NAPOMENA:

• Grad Novalja sufinancirati će nabavu drugog obrazovnog materijala učenicima osnovne škole , i to:

-učenicima od prvog do četvrtog razreda osnovne škole u iznosu od 150,00 kn po učeniku,

- učenicima od petog do osmog razreda osnovne škole u iznosu od 250,00 kn po učeniku prema popisu učenika koji će dostaviti škola.

Pravo na sufinanciranje ostvaruju učenici koji imaju prebivalište na području Grada Novalje.

• Učenicima koji imaju prebivalište na području Općine Kolan nabava drugog obrazovnog materijala biti će sufinancirana u cijelosti.

Osnovna škola A. G. Matoša Novalja / Zeleni put 1, HR-53291 Novalja / www.os-agmatosa-novalja.skole.hr / ured@os-agmatosa-novalja.skole.hr