Osnovna škola A. G. Matoša Novalja

TERMINI ZA RODITELJE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Dejan Tauzer, 19. 10. 2020. 09:22

Poštovani roditelji,

sukladno epidemiološkim uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja u daljnjem tekstu donosimo Vam načine na koji će biti moguće ostvariti kontakt s razrednikom ili predmetnim učiteljem.

• U privitku (pod više) se nalaze termini kada će razrednici i predmetni učitelji biti dostupni roditeljima radi pružanja informacija.
  • U skladu s preporukama primarni način pružanja informacija biti će telefonski (u terminu koji je predviđen za određenog predmetnog učitelja ili razrednika) i putem e-maila.
  • Kontakti: Osnovna škola A. G. Matoša Novalja – 053/661 – 337

Područna škola Kolan – 023/698 – 139

Područna škola Metajna – 053/667 – 162

Područna škola Zubovići – 053/664 – 085

Područna škola Jakišnica – 053/668 – 404

• Ukoliko situacija bude zahtijevala fizički dolazak u školu isti je moguće ostvariti ISKLJUČIVO UZ PRETHODNI DOGOVOR s predmetnim učiteljem ili razrednikom.
  • Prilikom dolaska u školu obveza roditelja je:
    • izmjeriti tjelesnu temperaturu
    • nositi zaštitnu masku

S poštovanjem,

Ravnatelj

CMS za škole logo
Osnovna škola A. G. Matoša Novalja / Zeleni put 1, HR-53291 Novalja / www.os-agmatosa-novalja.skole.hr / ured@os-agmatosa-novalja.skole.hr