Ženske ekipe osvojile 1. mjesto

Autor: Dejan Tauzer, 5. 3. 2013.

Na Županijskom natjecanju u odbojci, održanom 26. veljače u našoj školi, starija i mlađa ženska ekipa naše škole osvojile su 1. mjesto , a muška 3. mjesto.

Za pobjedničku ekipu 7. i 8. razreda igrale su: Lucija Tončić, Lucija Šporčić, Lucija Baričević, Iva Ivčić, Lea Mirčić, Marija Kurilić, Matea Škrobot, Ana Blaić, Katarina Makarun, Barbara Čemeljić, Marija Vanesa Trcol.

Za mlađu ekipu 5. i 6. razreda igrale su: Karla Hohnjec, Lucija Oštarić, Sara Zubović, Tea Badurina, Lucija Guščić, Kornelija Badurina, Kayla Peran, Katarina Vidas, Zorica Dolić, Dora Badurina.

Osnovna škola A. G. Matoša Novalja / Zeleni put 1, HR-53291 Novalja / www.os-agmatosa-novalja.skole.hr / ured@os-agmatosa-novalja.skole.hr